×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 87

Shitet Garsoniere ne Golem

40000.00
ID
401965  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
50m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet Garsionere ne plazhin e Golemit
Sipërfaqje: 50 m² 
Me Çertifikatë Pronesie
Kati i 4 Banim
Posedon Ballkon 
Orientimi: Perendim
E mobiluar Totalisht 
Parkim i përgjithshëm i pallatit
100 metra nga Deti 
Zone e qete ,familjare dhe midis pishave 
Çmimi: 40.000 €uro
Adresa: Zona e Miami Beach ,Golem

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A