×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 145

Shitet Apartament 2+1 ne Golem

75000.00
ID
401960  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 1
Sipërfaqja
88m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet Apartment 2+1 në Golem

Përbehet nga :

2 dhoma gjumi

Kuzhin + dhomë ndenje e përbashket

Tualet

Ballkon

Verandë

Garazhd privat

Sipërfaqje Apartmenti : 88 m²

Sipërfaqje Verande: 33 m²

Kati 4 pa ashensor

Ndodhet ne zone Kompleksi

Kompleksi posedon edhe pishine dhe hapet sezon vere

140 metra nga Deti

Adresa: Golem

Çmimi: 75.000 Euro!

 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A