×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 129

Shitet Vile 3 kateshe ne Golem

350000.00
ID
401945  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 7
: 3
: 0
Sipërfaqja
225m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet vila 3 katëshe në Golem

Sipërfaqe trualli: 360 m2

Sipërfaqe e përgjithshme e Viles : 225 m2

200 metra nga Deti

E mobiluar

Kati 1:

2 dhoma gjumi

Tualet

Kuzhinë

Verandë

Kati 2

3 dhoma gjumi

Kuzhinë

Verandë

2 tualete

Ballkon

Kati 3

2 dhoma gjumi ,penthouse

Totalisht e rinovuar

Posedon vend Garazhd për makinë

Oborr perpara dhe pas

Ka mundësi edhe për pishinë

Çmimi: 350.000 €uro!

Adresa: Ne zonat e vilave ,Golem

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A