×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 266

Shitet shtëpi private 1 Katëshe ne në Seferaj

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401937  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
300m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet shtëpi private 1 Katëshe në Seferaj
Viti i ndërtimit : 2010
Ndërtim cilësor me tull të kuqe
Posedon :
3 dhoma gjumi
2 tualete
1 dhome ndënje
2 ballkone
1Verande
Posedon Oxhak
Pjesërisht e mobiluar
Sipërfaqje toke ndërtimi: 300 m²
Posedon :1000 m² toke
Dhe 5 pemë ullinj 10 vjecar
Çmimi: I diskutueshëm!

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe