×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 135

Shitet Hotel ne Golem

111.00
ID
401913  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
5800m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet Hotel, Golem vija e 1 Bregdet.
Siperfaqe ndertimi rreth 5800 m2.
Kapacitet prej 104 dhoma ne total te gjitha me pamje nga deti, te ndara ne:
- 75 dhoma double
- 7 triple
- 22 suita.
- Kati I => 12 dhoma double & 4 suita 16 dhoma ne total!
- Kati II => 12 dhoma double & 4 suita 16 dhoma ne total!
- Kati III => 12 dhoma double 1 dhome triple & 3 suita 16 dhoma ne total!
- Kati IV => 12 dhoma double & 4 suita ne total 16 dhoma!
- Kati V => 10 dhoma double 2 dhoma triple & 3 suita ne total 15 dhoma!
- Kati VI => 5 dhoma double 2 dhoma triple & 4 suita ne total 11 dhoma!
- Kati VII => 12 dhoma double & 2 triple ne total 14 dhoma!
Me nje kapacitet max prej 259 shtreter!
Ka nje salle restoranti, bufe self services,kuzhinen, beach barin,pool barin,nje pishine te jashtme,plazhin dhe salle konferencash.
Nje kate nentoke ( bodrumi ) ku ndodhet lavanteria edhe pjesa tjeter e pershtatur per Spa- ne!!
Me Klientele te rregullt
Cmimi: I Diskutueshem nga afer !
Adresa : Golem,zona Mali i Robit

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A