×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 93

Shitet Apartament 1+1 ne Golem

45000.00
ID
401912  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
65m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet Apartament 1+1 ne Plazhin e Golemit

Siperfaqja: 65.5 m2

Pajisur me Certificate Pronesise

Kati 5 Banim

Ndertese me Ashensor

E mobiluar

Me 2 Ballkone

Orientim Veri-Lindje nje Ballkon

Dhe Jug-Perendim Balloni tjeter

Me sistem ngrohje me Kaldaje

Cmimi: 45000€uro

 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A