×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 213

Shiten Apartamente 1+1,2+1 dhe Garsionere ne Golem

62100.00
ID
401844  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
69m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

 Shiten Apartamente 1+1,2+1 dhe Garsionere ne Golem
Ndertimi i ri
Ndertese 8 kate
E ndare ne 3 segmente me nga 2 Ashensore secila
Me Parkim Privat
Siguri nga Termeti deri ne 10 Balle
Cilesia e larte ndertimi me Garanci sigurise 100%
Zone me Hapsira te Bollshme
Ndodhet 200 metra distance nga Bregu i Detit.
Cmimi: Duke filluar nga 900 Euro /m2
Adresa:Golem, Kavaje

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A