×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 390

Shitet Vile Duplex

148000.00
ID
401743  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
90m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet Vile Dupex

 

Siperfaqje Toke-Truall: 580m2

 

Siperfaqe ndertimi: 90 m2

 

E pajisur me certifikate

 

Vila eshte e pajisur sistem sigurie dhe kamera

 

Vila perbehet nga:

 

2 dhoma gjumi

 

Dhome ndenje+ Kuzhine

 

1 Tualet

 

E mobiluar

 

Me vend parkimi

 

 Me oborr te bollshem

 

Cmimi: 148.000 €uro

 

Adresa: Shijak

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe