×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 52

Shitet Vile 2 kateshe

285000.00
ID
401631  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
183m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet Vile 2 kateshe

Siperfaqe Ndertimi: 182.51m2

Siperfaqe Trualli: 302m2.

E pajisur me certifikate

Vila eshte e organizuar ne:

Kati 1

Ambient ndenje,

Kuzhine

Tualet

Depo,

Dhome miqsh

Verande dy-kaheshe.

Kati 2 perbehet nga:

3 dhoma gjumi,

Tualet

Verande.

Orientimi i dhomave te gjumit eshte Lindje dhe dhoma matrimoniale ka orientim Perendim.

Cmimi: 285.000 euro

Adresa: Golem Kavaje

 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qera apartament 3+1 kati 3 € 210.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Shtepi 3 kateshe € 94000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
1+1 pamje nga detit the porti € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
2+1 100m nga detit € 85000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës