×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 38

Shitet Vile 3 kateshe

280000.00
ID
401628  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 6
: 3
: 0
Sipërfaqja
261m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet Vile 3 kateshe

Siperfaqja e 3 kateve : 261.48m2

E pajisur me certifikate

Kati i 0 perbehet nga:

2Dhoma Gjumi

Sallon

Kuzhine

1Banjo

Ballkon

Kati i 1 dhe i 2 perbehet nga:

2 Dhoma gjumi

Sallon

Kuzhine

2 Ballkone

1 Banjo

Cmimi:280.000 euro

Adresa:Golem Kavaje

Vila ndodhet ne nje rezidence private , zone te qete. Eshte totalisht e rinovuar. Me tualete inkaso. Katet kane hyrje te vecanta.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Shtepi 3 kateshe € 94000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
1+1 pamje nga detit the porti € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
2+1 100m nga detit € 85000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës