×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 32

Shitet Vile 2 kateshe

370000.00
ID
401581  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 3
: 0
Sipërfaqja
303m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet Vile 2 Kateshe
Siperfaqe toke: 600 m2
Siperfaqe ndertimi: 101 m2 per kat
E pajisur me certikate
Kati i 1 perbehet nga:
Verande
Sallon i madh
Shkalle te brendshme
Tualet i madh
Kuzhine e vecuar
Kati i 2 perbehet nga:
Ballkon i madh
3 Dhoma gjumi njera me tualet
2 Tualete
Cmimi: 370.000 euro
Adresa: Qerret
Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones se Qerretit. Mobilimi dhe materialet e ndertimit te ardhura nga Zvicra. Sistemi i ngrohjes me kaldaje. Dritaret jane me mbyllje elektrike.
Dhomat e gjumit te gjitha te shtruara me me parket. Ambjenti i jashtem eshte i bollshem me mundesi ndertimi per pishine.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Jepet me qira apartament 1+1 kati 1 € 135.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 1+1 \ud83d\udcd0Sip 64m2 kati 2 me ashensor € 58000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 2+1 \ud83d\udcd0Sip 125m2 kati 2 me ashensor € 68000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Jepet me qira apartament 1+1 kati 4 € 180.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër