×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 361

Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti

94000.00
ID
401579  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
70m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Kavajë

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet Apartament 1+1

Me pamje nga deti

Siperfaqja:70m2

E pajisur me certifikate

Kati i 3

E mobiluar

Cmimi: 94.000 euro

Adresa: Qerret

Apartamenti ndodhet pas Brilliant Hotel. Me mobilim cilesor. Posedon te gjitha orendite me markat me te mira. Vlera e mobilimit rreth 11.000 euro. Uji eshte i lidhur me rrjetin e hotelit dhe kalon ne depozite pastaj me pompë kalon ne banesa. Rrjeti elektrik eshte i ri. Rrjeti i internetit eshte i lidhur.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A