×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 27

Shitet Apartament 1+1 dhe 2+1

1150.00
ID
401559  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
70m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1

Siperfaqet: 70 m2 deri 95 m2

Te pajisur me certifikate

Kati 1 i banimit

Te mobiluara

Cmimi: 1150 euro m2

Adresa: Qerret

Apartamentet ndodhen ne nje nga komplekset me te mira edhe me te mirembajtura te vilave ne zonen e Qerretit. Pozicionohen ne mes te pishave te cilat te ofrojne freski edhe qetesi.Ballkoni ju jep mundesine te shijoni qetesine qe ofron ambjenti rreth e qark edhe ku mund te shijoni oret e nxehta te veres nen hijen e pishave. Mos hezitoni te prenotoni nje vizite ne prone.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 € 42000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 52000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kavajë
Banese ne Dardani (250e) € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Shitet Apartament 2+1 € 75000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A