×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 46

Shitet Garsoniere

25000.00
ID
401556  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
44m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet Garsoniere

Siperfaqje: 44.6 m2

E pajisur me certifikate

Kati 1 i banimit

Cmimi: 25.000 euro I Pa Diskutueshem

Adresa: Golem

Shitet Garsionere Golem. Brenda nje Rezidence 50 larg detit. Me gjelberim,me rruge hyrje dalje vetem për rezidentet,me roje 24 h me ndriçim,me parkime të bollshme me pishinë olimpike.

Garsionerja ka anex veças guzhine me të gjitha aksesoret koridor, tualet dhomë gjumi te madhe me krevat me magazinë poshte,me divan qe hapet bëhet krevat dopio dhe me syrtare poshte tv 45' kondicioner. Çdo gje e vendosur e re dhe e paperdorur.

 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 2+1 € 75000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 2+1 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 3+1 € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A