×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 332

Shitet Apartament 3+1

130000.00
ID
401548  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
154m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

HibridLika -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2021
Shqipëri / Kavajë

Shitet Apartament 3+1

Orientimi Veri-Lindje

Siperfaqja e brendshme: 84m2

Siperfaqja e oborrit: 70 m2

Siperfaqja totale: 154

E pajisur me certifikate

Kati i 0

E mobiluar

Cmimi: 130.000 euro

Adresa:Qerret

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te qeta edhe te mirembajtura te vilave ne zonen e Qerretit.

Apartamenti eshte i rrethuar me oborr. Ndodhet mes pishave te cilat ofrojne gjelberim qetesi dhe freski. Mobilim eshte i nje cilesie te larte dhe ambjetet jane te pajisur me sistem kondicionimi.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A