×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 431

Banesë në Qendër të Qytetit në kompleksin "Katana Center"

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401666  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
62m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2021
Kosovë / Gjilan

Banesa gjendet në katin e VI-të, ka gjithsej sipërfaqe 62.02m2???? dhe posedon:
• Sallon
• Kuzhina ne kuader te Sallonit
• 1 Dhomë gjumi
• Banjo
• 1 Ballkon
• 1 Depo
• Ngrohje qëndrore
Banesa është në ndërtim e sipër, e planifikuar të jetë e gatshme për banim në fundvit !
Kompleksi më luksoz i qytetit i punuar me profesionalizëm .
Izolim Termik dhe Akustik të llogaritura sipas standarteve evropiane!
Investitor: "XHEVDA MAAE"

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe