×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 258

Shtepija ne Shitje ose Nddrohet me shtepi

Çmimi : Me Marrëveshje
Ofertat : 1
ID
400586  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
46m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Gjilan

Shitet Shtepija ne Lagjen e Balecit me afersisht afer Xhamis se Balecit ne rrugen Halil Alidema.
Shtepija ka ket renditje : Dy Dhoma , Nje Koridor , Nje Banjo dhe Nje Shpajz.
Shtepia posedon Rrymen , Ujesjellsin . Kanalizimin etj.
Toka eshte vend shum i mir per ndertim te ri.
Ka te gjitha ngat qka I nevoitet nje familes , Shkollen Musa Zajmi , Ambullanten Dardania , Viva Fresh Store , Stadiumin e Qytetit , Qendren etj
Shtepija ka 46m katror …
Inffo: +383 (44) 342 544 (Viber)
+383 (44) 404 951
Qmimi sipas Marrveshjes

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Apartamente 2+1 per shitje tek Prek Cali € 62604.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
???? OKAZION Shitet apartament 2+1 € 48000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
???? Shitet apartament 2+1 kati 5 me ashensor € 72000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shtwpi private per shitje ne rrugen ''Tonin Arapi'' € 180000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A