×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 723

Shes shtepin

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400477  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 5
: 1
: 0
Sipërfaqja
28m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Gjakovë

Shes shtepin 3 ari truall, esht dy kat shtepia : ne katin e par jan dhoma qendrore ,kuzhina, banjo dhe wc, ne katin e dyt jan 4 dhoma fjetjes. Gjindemi ne Gjakove ne muhallen mulla isuf.. per me shum info kontaktoni ne tel : 045624808

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

2+1=57500€=107m2 Mbas Rosman Lala € 57500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
1+1=27000€=70m2 diskutueshem € 27000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
1+1=45000€=90m2 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
1+1=53000€=68m2 € 53000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë