×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 218

Shitet shtepia me truall

110000.00
ID
400466  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 2
Sipërfaqja
654m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Gjakovë

Shitet shtepia me truall ne siperfaqe te pergjithshme prej 654 m2. 
Siperfaqja ndodhet ne rrugen Bajram Curri nr 24 Gjakove. 5 min larg prej semaforeve kryesor tek Hotel Pashtriku si dhe 5 min larg Qarshise se vjeter.
Cmimi eshte sipas marreveshjes

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shtepi per Plazh € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
shtepi Plazhi € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
Shengjin Plazh € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shtepi Pushimi Bregdet € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë