×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 381

????SHITET BANESA 80.2m2-Kati I + Garazha+Lokali????

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401074  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 1
Sipërfaqja
80m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Ferizaj

????Përshëndetje të nderuar Klientë! ????????

???? E tërë Banesa + Garazha+Lokali e kanë të kompletuar dokumentacionin dhe nuk janë në ndonje hipotek bankare, e tërë prona është pronë Shqiptari dhe ka numrin kadastral. (nuk janë per 99 vjet)

???? Banesa është e ndërtuar në baza dhe parime të komunes dhe ka leje ndërtimi.

???? Banesa është shum e qetë dhe e nxehtë nuk posedon myk.

???? Banesa nuk posedon borxhe, si : uje,rryme, etj

???? Banesa është e lëshuar me qera momentalisht.

????Për çdo blerje, na kontaktoni në numrin poshtë

???????? Qmimi me Marrëveshje ????

☎ Kontakti:
☎ 045-238-674
☎ +38345238674
☎ +38344694141
???? Globus.Center
???? Adresa elektronike: globus.center@gmail.com
???? Adresa: Ferizaj
Ju Mirëpresim me kënaqësi !????

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A