×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 798

Ringa (Shiten Urgjent Banesat)495/18(Qmimi 380 euro per m2)

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400319  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
96m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Ferizaj

Shiten Urgjent Banesat ne Lagje te Re:
B1.95.9 m2 Kati 3,Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,banjo,
B2.137.5 m2 Kati 5,
B3.115 m2 Kati 8…
B4.115 m2 Kati 9…
Banesat nuk jane te gatshme per banim..
Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A