×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 258

Shiten garsoniere dhe apartamente 2+1 edhe 1+1

470.00
ID
401255  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
53m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

 Super Okazion
 Shiten garsoniere dhe apartamente 2+1 edhe 1+1
 Cmimi: 470 Euro m2
 Siperfaqet e apartamenteve fillojne nga 53.5 m2
 Ndertimi i ri edhe cilesor gati ne perfundim
 Zgjidhni apartamentin e preferuar duke filluar nga kati 0 i banimit deri
ne katin e 6 te banimit
 Vendodhja: Golem, Kavaje

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A