×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 62

Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1

850.00
ID
401241  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
62m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1

Me pamje nga deti

Ndertimi i ri

Siperfaqet duke filluar nga : 62 m2

I pajisur me dokumentacion te rregull

Me ballkone

Objekti eshte i pajisur me ashensor

Cmimi duke filluar nga : 850 euro m2

Adresa: Qerret Kavaje

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

shtepi ne shengjin € 52500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
Studio=21000€=30m2 € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
2+1=55000€=95m2 lungomare vija e dyte € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
Jepet apartament me qera 2+1 ne Fresk € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë