×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 245

Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1

720.00
ID
401240  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
56m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1

Ndertimi i ri

Siperfaqet duke filluar nga : 56 m2

I pajisur me dokumentacion te rregull

Me ballkone

Objekti eshte i pajisur me ashensor

Cmimi duke filluar nga : 720 euro m2

Adresa: Qerret Kavaje

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A