×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 95

Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti

84000.00
ID
401144  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
70m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

Shitet Apartament Luksoz 2+1 me pamje nga deti

Siperfaqja: 70 m2

I pajisur me dokumentacion te rregull

Apartamenti perbehet nga:

2 Dhoma gjumi

2 Tualete

1 Kuzhine e madhe dhe moderne gatimi

2 Ballkone me pamje nga deti

Kati i 6

I mobiluar

Cmimi: 84.000 euro

Adresa: Grand Blu Fafa Golem

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75530.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 2+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75361.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 53064.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A