×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 552

Shitet Vile 3 kateshe

220000.00
ID
401139  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 1
Sipërfaqja
m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

Shitet Vile private 3 katshe,Golem Qendër.

Kati i 1 dhe kati 2 eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi +tualet ,Kuzhin+dhome ndenje e perbashket

Kati 3 perbehet nga dhoma gjumit +tualet ,kuzhin+dhome ndenje e perbashket

posedon 2 Gazionere

+Garazhe

Posedon te gjitha dokumentacionet e rregullta

Adresa:Prane qendres Golem,Kavaje

Cmimi : 220.000 euro. I diskutueshem!

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe