×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 162

Shitet Vile ne Qerret

165000.00
ID
401116  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
160m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Durrës

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

Shitet Vile ne Qerret

Siperfaqe e parceles:261 m2

Siperfaqe totale ndertimi:160 m2 e ndare ne 3 kate

Vila perbehet nga:

Kati 0:

Ambjent i ndenjes me oxhak,

Kuzhina dhe ambjent ngrenie per 6 persona

Tualet

Depo e vogel

Verande e vogel ne hyrje

Verande e madhe ne pjesen e pasme te oborrit.

Kati I perbehet nga:

2 Dhoma gjumi

Tualet

Kati II perbehet nga:

1 Dhome gjumi

Dhome garderobe

Verande e madhe.

Shtepia eshte totalisht e mobiluar me mobilie cilesore prej druri natyral dhe punime me hekur te rrahur, e paisur me 4 kondicionere, oxhak funksional, panel diellor per ngrohjen e ujit, dritare plastike me profill 70 mm, rrjeta mbrojtese ne cdo dritare, grila veneciane alumini.

Ne njerin kend te oborrit gjendet nje depo e madhe.

Vend parkimi per dy makina ne pjesen e perparme.

I pajisur me dokumentacion te rregull

E mobiluar

Cmimi: 165.000 euro

Vendodhja: Qerret Kavaje

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Vile 2 kateshe € 137000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 1+1\ud83d\udcd061m2 kati 3 me ashensor € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udd95 Shitet ne kushte emergjente -7000€ € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti € 94000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A