×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 542

Shiten Apartamente 1+1 dhe Garsoniere

700.00
ID
401088  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
73m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

Shiten Apartamente 1+1 dhe Garsoniere

Siperfaqet e Apartamenteve: 59m2 dhe 73 m2

Siperfaqja e Garsonieres 48 m2

Te pajisura me dokumentacion te rregullt

Te pa mobiluar

Kati i 3 i banimit

Ndertim i ri

Me ashensor

Cmimi: Duke filluar nga 700 euro m2

Vendodhja: Qerret , Kavaje

Per me shume info kontaktoni ne: +355 69 550 9143

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A