×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 378

Shitet Shtepi 2 kateshe

255000.00
ID
401049  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 11
: 11
: 0
Sipërfaqja
428m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

Shitet Shtepi 2 kateshe

Siperfaqja totale e nderteses 428 m2

Toke truall dhe ambjent gjelberimi 600 m2

Kati 0 permban :

6 Dhoma gjumi me banjo

Korridor

Verande

Kati 1 permban :

5 Dhoma gjumi me ballkone

5 Banjo

Korridor

Kuzhine

Dhome ndenje

Holli

Ballkon

Ambjenti i vecuar permban :

Dhome gjumi

Soxhorno

2 Banjo

E mobiluar

Cmimi 255.000 euro

Adresa Plazh Durres

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe