×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 181

Shitet Objekti 5 katesh

400.00
ID
401018  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
1500m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

Shitet Objekti 5 katesh

8 Apartamente 1+1

24 Garsoniere

Siperfaqja totale e objektit 1500 m2

Siperfaqe toke dhe lulishte 800 m2

Cmimi 400 euro m2

Adresa Golem Kavaj

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira 3+1 kati 1 € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet apartament 2+1 Sip \ud83d\udcd075 m2 Kati i 2 € 49000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Vile 4 Kateshe+Vile 2 Kateshe prej druri € 1000000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A