×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 284

Shitet Apartament 2+1

47000.00
ID
400995  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
75m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

Shitet Apartament 2+1

Dhome gjumi per femije dhe nje dhome gjumi matrimoniale

1 banjo

Orientimi Veri-Lindje

Kuzhine+Dhome Ndenje

Kati i 4

I pajisur me dokumentacionin perkates

Siperfaqja 75 m2

Cmimi 47.000 euro

Adresa Afer Blue Star Durres

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A