×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 303

Shitet Apartament 1+1

550.00
ID
400945  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
62m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

 Shiten Apartamente 1+1
Pallati eshte ne ndertim e siper
Ndertimi eshte bere pas termetit
 Apartamentet kane ballkon
 E pajisur me dokumentacionin perkates
Siperfaqja 62 dhe 63m2
 Ndodhen afer plazhit
 Cmimi 550 euro m2
 Adresa Golem Kavaje

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A