×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 287

Shitet Apartament 2+1+2

550.00
ID
400866  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
115m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

 Shitet Apartament 2+1+2
Pjeserisht i mobiluar
 Dhome ndenje+Kuzhine+Ballkon+Banjo
 2 Dhoma Gjumi .Njera nga dhomat ka dhe banjo
 Kati i 3
 Siperfaqja 115 m2
 Cmimi 550 euro m2
 Adresa Kavaje

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A