×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 245

Shitet Vile 2 kateshe

250000.00
ID
400861  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
180m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

 Shitet Vile 2 kateshe
 E mobiluar
 Kati i 1 posedon banjo kuzhine dhome ndenje ballkon
 Kati i 2 posedon 3 dhoma gjumi me ballkon banjo
 E pajisur me certifikate pronesie
 Siperfaqja 180 m2
 Cmimi 250.000 euro
 Adresa Mali i Robit Kavaje
Kontaktoni ne 0695509143
Ju Mirepresim!

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shtepi private dhe truall per shitje tek Isa Boletini € 56100.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shtepi private per shitje ne rrugen ''Shasi'' € 81300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Bar dhe hotel me qira tek Insituti € 1500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Penthouse € 85000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A