×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 314

 Shiten Apartamente 2+1dhe 1+1

420.00
ID
400857  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
86m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

 Shiten Apartamente 2+1dhe 1+1
 2 Apartamente me  Siperfaqje 86 m2
2 Dhoma gjumi Kuzhine + Dhome Ndenje
 2 Ballkone + 1 Banjo
 Orientimi Lindje-Jug dhe pak Perendim
 1 Apartament me  1 Dhome Gjumi
1 Kuzhine+ Dhome ndenje + 1 Banjo + 2 Ballkone
 Siperfaqja 66 m2
 Orientimi Jug+Perendim
 Kati i 4
 Cmimi 420 euro/m2
 Adresa Mali i Robit Golem Kavaje
Ju Mirepresim!

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A