×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 274

Shitet Papafingo

170000.00
ID
400842  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 3
: 0
Sipërfaqja
660m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

 Shitet papafingo
 Super i mobiluar
 Posedon
 4 Dhoma gjumi
 3 Banjo
 Sallon i madh dhe ballkon rreth gjithe hyrjes
 Oxhak
 Kati i 5
 Siperfaqja 660 m2
 Cmimi 170.000 euro . I diskutueshem
 Adresa Mali i Robit Kavaje
Ju Mirepresim!

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A