×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 98

Shiten 3 vila 3 kateshe

350000.00
ID
400841  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
265m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

Shiten 3 vila 3 kateshe
 Ndodhet ne vijen e pare bregdetare
 2 Dhoma gjumi
 Kuzhine + dhome ndenjeje
Te mobiluara
 Posedojne ballkon para dhe mbrapa
 Siperfaqja 265 m2
 Ndodhet 20 m larg detit
 Cmimi 350.000 euro
 Adresa Golem Kavaje

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Apartamente 2+1 per shitje tek Prek Cali € 62604.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
???? OKAZION Shitet apartament 2+1 € 48000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
???? Shitet apartament 2+1 kati 5 me ashensor € 72000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shtwpi private per shitje ne rrugen ''Tonin Arapi'' € 180000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A