×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 287

 Shitet toke ne fshatin tilaj me pamje nga deti

37000.00
ID
400836  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
2150m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

 Shitet toke ne fshatin tilaj me pamje nga deti
 2150 m2
 Ka pus vaditje+korent
 E mbjellur me ullishte 5 vjecare dhe peme te ndryshme frutore ne anesore te tokes
Adresa Fshati Tilaj Golem Kavaje
Cmimi 37.000 euro

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet toke \ud83d\udcd0Sip 950 m2 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Njoftim per Pjesemarrje ne Shitjen me Ankand te Pasurise se Paluajtshme € 655582.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Spille Kavaje Toka pemet e ullirit 13 vjec € 200000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
\ud83d\udcb0. Shitet toke per biznes \ud83d\udcd0 Sipërfaqe totale 12.000m² € 500000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër