×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 364

Shitet Ndertese 4 katshe

410000.00
ID
400827  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 0
Sipërfaqja
227m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

Shitet Ndertese 4 katshe
Siperfaqja nderteses 156m2
Siperfaqja totale :227 m2
Posedon Toke Are +Truall
me siperfaqe totale:5440m2
Dhe siperfaqe truall:1500m2
Ndodhet prane rruges kyresore
Ndertese e re
Hapsira te bollshme ne cdo kat
Projektim per komoditet dhe qetesi per banim.
1 kate eshte shtepi 2+1 e mobiluar
1 kate eshte bosh per shtepi 2+1
Ka 2 kate poshte hapsire te bollshme edhe per magazinime
Mund te perdoret si nje mundesi e mire per biznes.
Posedon te gjitha dokumentacionet e rregullta
Cmimi :410.000 euro ne total i Diskutueshem!
Adresa:Golem i vogel ,Lushnje
Kontaktoni:0695509143
Ju mirpresim!

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe