×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 105

 Shitet apartament 2+1

85000.00
ID
400814  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
81m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Durrës

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

 Shitet apartament 2+1
 orientimi veri-lindje
 ka 2 dhoma gjumi
 i mobiluar
1 per te rritur dhe 1 per femije
 1 kuzhine
1 banjo
 1 ballkon
 89 m2 totali
 81 m2 neto
 cmimi 950 € m2
 ka ashensor
 adresa grand blu fafa

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Apartamente 2+1 per shitje tek Prek Cali € 74040.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Apartamente 3+1 per shitje te Prek Cali € 82788.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 2+1 per shitje tek Prek Cali € 86100.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 1+1 per shitje tek Prek Cali € 50784.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A