×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 52

Shitet vila 2 katshe

220000.00
ID
400811  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 0
Sipërfaqja
395m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

Shitet vila 2 katshe
Siperfaqja totale 395m2
E pamobiluar
E pabanuar
Ndertim cilesor
Ambienti shume i mbajtur nga jashte.
Kati 1 dhe 2 eshte nga 53.7m2 secili.
Posedon daljen ne tarace e cila eshte ambient i hapur dhe mund te behet edhe e mbyllur
Me dokumentacione te rregullta,Tapi.
Adresa: Zona e Komplekseve Diell Qerret
40 metra larg nga bregdeti.
Cmimi:220.000Euro
Kontaktoni ne :0695509143
Ju mirpresim!

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshohet shtepia me qera ne lagjen Marigona , Prishtine € 2200.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Shtepi Private € 53000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Banesa gjendet te parku i qytetit, afer bustit te Isa Kastratit. € 200.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shtepi ne shitje ne Matiqan , Prishtine € 180000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A