×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 247

Shiten 2 shtepi private +Shitet ose jepet me qera Bar Restoranti

450000.00
ID
400810  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 0
Sipërfaqja
150m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

Shiten 2 shtepi private +Shitet ose jepet me qera Bar Restoranti
Ndodhen ne te njejten hapsire.
Siperfaqja e shtepijave jane :100m2 dhe 150 m2
Posedojene te gjitha dokumentacionet e rregullta
Te Kompletuara
Hapsira e Bar Restorantit:
Posedon sallen per dasma me te gjitha kushtet,
Arredim perkates
Kuzhin
 Parkim privat
 2 dhoma frigoriferike ngrires dhe freskues
Kapaciteti ambjentit eshte deri ne 300 persona
Me hapsire te bollshme dhe i pershtatshem edhe per biznese te tjera.
Adresa:Xhafzotaj Durres,
Cmimi:Per te 3 objektet eshte 550 miljon leke i Diskutueshem!
Per cdo informacion tjeter te hollshishem na kontaktoni.
@ Xhafzotaj Durres

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira 3+1 kati 1 € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet apartament 2+1 Sip \ud83d\udcd075 m2 Kati i 2 € 49000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Vile 4 Kateshe+Vile 2 Kateshe prej druri € 1000000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A