×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 273

Shitet Apartament 1+1

54000.00
ID
400805  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

Super okazion!
Shiten 2 Apartamente 1+1
Ndodhen ne katin e 2 te nderteses
Adresa:Ne plazh Golem
150metra nga bregdeti
Me pamje nga lindja
Ndertesa posedon ashensore dhe te gjitha kushtet e fundit te ndertimit
Cmimi i 2 Apartamenteve:54.000 euro
Te interesuarit te kontaktojne ne :
0695509143
Ju mirpresim! @ Plazhi i Golemit

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A