×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 172

Shitet Apartament 1+1

80000.00
ID
400799  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
80m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës

2.Shitet Apartamenti 1+1
Siperfaqja:80meter 2
Ndodhet 1 ne katin e 2 dhe 1 ne kate 3 te banimit,

Posedon nje moblimim te kendeshem dhe modern.
Apartamenti perbehet nga :
Dhoma e gjumit ,
Ballkoni ,
Koridori,
Dhoma e pritjes+kuzhinen
50 metra larg nga bregdeti
Adresa:Tek zona e Komplekseve Grand Blu Fafa, Golem.
Cmimi:80.000euro!
Kontaktoni ne :0695509143
Ju mirpresim!

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 38000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Penthouse 1+1 € 74000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
2+2+2 pamje nga detit € 160000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës