×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 129

Shitet shtepi + dyqan

155000.00
ID
400527  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
130m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Burim

Shitësi

U bashkua 2019
Shqipëri / Dibër
Shitet shtepia bashke me dyqan dhe dy bodrume Shtepia 2+1 80m2 Dyqani 50m2
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shtepia Ne Kolovic Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Shtepija ne Shitje ose Nddrohet me shtepi Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shtëpija në Shitje Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Gjilan
AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Pejë