×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 740

Shitet Banesa 72.67 m2 afer BauMarket-FusheKosove

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401390  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
73m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Fushë Kosovë

Shitësi

U bashkua 2021
Kosovë / Burim

Banesa eshte 72.67m2, ndodhet ne katin e 3-te, posedon 1 dhome gjumi dhe 1 sallon mjafte te madh dhe te shfrytzushem, posedon 2 shpajza njeri i mbyllur dhe njeri i hapur dhe ballkon, eshte e mobiluar me kuzhine Beko, mobilije salloni, tryezari, dhome gjumi, ka ngrohje qendrore, ashensor, interfon, ndriqim mjafte te mire dhe eshte lagje e qete ideale per nje familje. Ju faleminderit !

045692729

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A