×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 175

Shitet Apartament 2+1 tek Kodra e Diellit

160000.00
ID
401900  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
107m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2022
Shqipëri / Tiranë
Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira ne Tirane,Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3  eshte i mobiluar totalisht.
Organizohet :
1 sallon dhe ambjent gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A