×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 194

Shitet 1+1 shkoll e Bashkuar

45000.00
ID
401887  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
62m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2022
Shqipëri / Tiranë
Shitet apartament 1+1 te shkolla e Bashkuar 62m² me hipoteke kati 4 pallat ekzistues me tulla pa ashensor.1 sallon me aneks dhe ballkon,1 dhome gjumi me ballkon.1 tualet,1 koridor.cmimi i negocjushem
Nuk bashkepunoj me agjensi.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A