×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 71

shitet banesa

1.00
ID
401988  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
112m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prizeren

Shitësi

U bashkua 2022
Kosovë / Prizeren
Shitet banesa ne Prizren afer Abi Center. Banesa ka 112 metra katror dhe gjendet ne katin e 4. Te interesuarit le te lajmrohen ne numrin 049-376-994
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A