×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 96

shitet banesa

1.00
ID
401989  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
47m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2022
Kosovë / Prizeren
Shitet banesa ne lagjen BeniDona 2, ne Lakrishte. Banesa ka 47.45 metra katror dhe gjendet ne katin e 8. Te interesuarit le te lajmrohen ne numrin 049-376-994
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A